Ubytování v Orlických horách - Říčky


Přejdi na obsah

INFO O UBYTOVÁNÍ


Ubytování v apartmánu

Ložnice a pokoje: Jedna dvoulůžková obytná místnost spojená s kuchyňským koutem. Jedna třílůžková ložnice (+ možnost dětské postýlky).

Sociální zařízení: Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem + WC.

Vytápění: Elektrické topení.

Doprava, parkování: Doprava je možná autobusem nebo autem. Zajištěno 1 parkovací místo u budovy. Dále lze parkovat poblíž objektu.

Stravování:
Obchod, restaurace, kuchyň.

Nově: Připojení k internetu.

Vybavení apartmánu

Vstupní předsíň s věšákovou stěnou a botníkem. Obytná místnost (rozkládací sedací souprava, skříň, TV + satelit, DVD, připojení k internetu, stůl, židle) spojená s plně vybaveným kuchyňským koutem (kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a pod.). Ložnice (3 lůžka + možnost dětské postýlky, skříň, vchod na balkon). Koupelna (sprchový kout + WC). Balkon. Dále je k dispozici uzamykatelná sklepní kóje pro lyže nebo kola. Ručníky, povlečení, toaletní a čistící prostředky jsou k dispozici.

Výlety, atrakce, zábava

V blízkém okolí jsou výborné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování, turistiku a cykloturistiku, houbaření, sběr borůvek a pod. Je zde unikátní rozsáhlá síť cyklostezek, bílých stop a naučných stezek. U SKI CENTRA je vybudován nový lanový park a tenisové kurty. Od objektu jsou snadno dostupná (využitím autobusů, skibusů, cyklobusů nebo vlastní dopravy) nedaleká horská střediska: Rokytnice, Deštné, Bedřichovka, Šerlich a další. Podrobnější informace na: www.skiricky.cz, skipas-zdarma.cz, www.lanovyparkricky.cz

Veškeré podrobnosti o pěší turistice, cykloturistice, lyžařské turistice, o naučných stezkách, bílých stopách, o hradech, zámcích, lidové architektuře, muzeích, galeriích, rozhlednách, o přírodních, technických, vojenských a židovských památkách a pod. , nacházejících se v turistické oblasti Orlické hory a Podorlicko najdete na webových stránkách: www.orlickehory-cz.info

Přehled informací o ubytování v apartmánu v Orlických horách

autobus

Říčky v Orlických horách

vlak

Rokytnice v Orlických horách

restaurace

Říčky v Orlických horách

koupání

Žamberk, Vamberk, Rychnov nad Kněžnou

lyžařský vlek

Říčky v Orlických horách

pošta

Rokytnice v Orlických horách

obchod

Říčky v Orlických horách

nákupní centrum

Rokytnice v Orlických horách

bankomat

Rokytnice v Orlických horách

les

Říčky v Orlických horách


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku